top of page

Наша команда

Цінності, які ми перед собою ставимо, можна коротко описати трьома словами: досвід, якість, безпека.

У досвід ми вкладаємо не тільки кількість років, впродовж яких майстер вдосконалював свої навики, а й постійне навчання, відвідування профільних виставок і конференцій, постійну роботу над собою.

Якість сервісу ми забезпечуємо чіткою систематизацією усіх процесів, плюс, звичайно, досвід.

Щодо безпеки – це окремий пункт, про який ми можемо говорити годинами. Але насправді вважаємо, що це базовий принцип будь-яких процедур. Дезінфекція та стерилізація інструменту, обробка рук персоналу, усі види прибирань з чітким дотриманням алгоритмів, використання захисних засобів, постійні навчання санітарно-епідеміологічним нормам – це те, що залишається «за кадром», але це те, що є дуже важливим елементом в нашій роботі.

Ми багато спілкуємося один з одним і поза межами центру. Та навіть коли ми не на роботі, то більша частина розмов  - про наш центр. 


Ми радіємо досягненням один одного і так само сумуємо та переживаємо у разі невдач.


Ми готові підтримати одне одного і допомогти порадою. Нам дійсно не байдуже, оскільки робота кожного в центрі - це частина одного процесу, що впливає на всю компанію.


Ми з радістю ділимося один з одним своїм досвідом, для того щоб все, що ми робимо і знаємо, було спільним досягненням центру. 


Ми ніколи не перестаємо вчитись і вдосконалювати свої навички, бо вважаємо, що тільки так зможемо надавати якісні послуги та допомогу.

bottom of page